HÖRMANN

Hormann-logo-FD6B8B5174-seeklogo.com

Skupina HÖRMANN je předním evropským výrobcem dveří a vrat. Od svého založení v roce 1935 společnost vyrobila a na celém světě prodala více než 20 milionů vrat. Dnes pro ni pracuje více než 6000 zaměstnanců ve 36 výrobních závodech v Evropě, Severní Americe a Asii, které produkují vysoce kvalitní vrata, dveře, zárubně a pohony pro soukromý i průmyslový sektor. Sídlo celosvětově působící skupiny Hörmann se nachází v městečku Steinhagen v německém Porýní-Vestfálsku.  Společnost, která vždy byla a je rodinným podnikem, dosahuje ročního obratu přes 1 miliardu eur a je ve více než 90 zemích světa zastoupena vlastními prodejními pobočkami nebo prostřednictvím prodejních partnerů.

hormann_protipozarni

Jsme certifikovaný partner výrobce HÖRMANN, naši zaměstnanci jsou pravidelně školeni, výrobky skupiny HÖRMANN prodáváme, montujeme i servisujeme.

Máme za sebou stovky realizací po celé ČR, od cenově zajímavých, garážových vrat Renomatic, garážových vrat vyráběných na míru a vchodových dveří pro soukromé stavebníky, přes různé varianty sekčních a rychloběžných vrat nebo nakládacích můstků pro významné společnosti.

Neváhejte nás kontaktovat při hledání řešení pro Vaši garáž nebo firmu.

Vrata a dveře pro průmysl

Vnější vrata jsou významnou částí obvodového pláště budov, tvoří významnou možnost energetických úspor, ať už samotnými termoizolačními vlastnostmi nebo rychlostí otevírání, kdy dojde k minimálnímu vyvětrání prostoru.

Vnitřní vrata pomáhají při oddělování prostor, kdy se může jednat o vrata rychloběžná s důrazem na rychlost pro optimalizaci toku materiálu nebo vrata s izolačními vlastnostmi pro oddělení různých prostředí. Dále umíme nabídnout protipožární vrata a dveře, novinkou od spol. HÖRMANN jsou i protipožární textilní rolety FlexFire.

Ke všem typům vrat existuje obrovské množství originálního příslušenství, možností ovládání ad. Vždy se snažíme najít fuknční řešení pro individuální potřeby zákazníků. Pro více informací nás neváhejte kontaktovat nebo přímo poptat.

Garážová vrata, domovní dveře

Garážová vrata a vchodové dveře jsou určené pro použití v soukromém sektoru, vrata spol HÖRMANN mají výborné termoizolační vlastnosti a velký výběr dekorů, které dokážou uspojit náročné požadavky klientů.

Cenově zajímavá akční vrata Renomatic patří k naším nejoblíbenějším řešením. Individuální požadavky zákazníků včetně doplňků jako jsou prosklení, integrované dveře ad. splní vrata LPU 42, případně vrata s ještě lepšími izolačními vlastnostmi LPU67. V nabídce máme i vrata rolovací a výklopná. 

Pro více informací nás neváhejte kontaktovat nebo přímo poptat.

Výrobky společnosti HÖRMANN jsou klimaticky neutrální produkt.

Ukázka sek?ních vrat.
hormann_dvere